Centrum Rosa
 
Text: A A A
 

Fitnessie

FITNESSIE

 

 

Naše společnost nabízí cvičební programy, které jsou speciálně sestavené na základě požadavků klienta, fyzioterapeutické diagnostiky a komplexního interního vyšetření.

Svou práci rádi přizpůsobíme potřebám klientů - zaměřit se můžeme na formování a tvarování postavy, v případě zdravotních problémů na rehabilitační cvičení, cvičení pro těhoné i po porodu, cvičení pro seniory a další individuální programy. Můžete si vybrat i z široké nabídky skupinových lekcí.

Našim cílem je nabízet kvalitní služby s individuálním přístupem ke každému klientovi v příjemném prostředí.

 

Terapeutická masáž

Trpíte-li chronickou bolestí svalů či úponů, terapeutická masáž vám může od nepříjemných problémů pomoct. Během masáže provádí terapeut hloubkové uvolnění svalů, které jsou přetížené či jednostranně zatěžované (sedavé zaměstnání, úraz, málo pohybu, stres, špatné držení těla). Často jde o namáhané svalstvo krku a zad, případně dolních končetin. Cílem masáže je prokrvení svalů, zvýšení jejich metabolismu a relaxace.

cena za 45 minutovou masáž: 480 Kč

Více informací a nabídku dalších masáží najdete zde.

Osobní trénink - program pro seniory

Necítíte se dobře na skupinových lekcích? Nevíte, co si vybrat? Fitnessie nabízí program pro seniory, v rámci kterého trenér vytvoří program pro vás na míru. Cvičení probíhá v příjemné atmosféře a soukromí. Na lekci jste jen vy a váš trenér, proto můžete v klidu cvičit bez ostychu z prostředí velkého fitness centra.Lekce vedou zkušení fyzioterapeuté, proto se nemusíte obávat o své zdraví. Lekce jsou zcela podřízeny aktuálnímu zdravotnímu stavu a kondici.

Cena 8 lekcí pro seniory: 3 440 Kč

Více informací o individuálních programech najdete na www.fitnessie.cz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Trénování paměti
Vzdělávání
TRÉNOVÁNÍ PAMĚTI je účinnou metodou k udržení duševního...
Výroba adventních věnců s lektorkou Martou Paskovou v sále...
 
Centrum ROSA
STŘELNIČNÁ 1680, PRAHA 8 - KOBYLISY
ZELENÁ LINKA: 800 800 750
vytvořil bubak.cz